Vložit inzerát

TECHNIK KVALITY | PRAHA 9 | 60 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho klienta pohybujícího se v oblasti železniční dopravy hledáme technika kvality v oblasti elektro. Tato pozice primárně řeší zákaznické reklamace a jejich nápravu.

Co dalšího můžete na této pozici očekávat:

- Řízení všech činností souvisejících s kvalitou v souladu s procesem řízení reklamací/neshod.
- Kontrola plánu řízení procesů
- Zodpovědnost za nápravná opatření, monitoring výkonu v oblasti kvality
- Spoluúčast na vypracovávání cílů a plánů zlepšování v oblasti kvality

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru (oblast elektro velkou výhodou)
- Zkušenosti v oblasti mechaniky nebo elektroniky (3 roky pro VŠ, 5 let pro SŠ).
- Aktivní znalost angličtiny (komunikace se zahraniční centrálou, zákazníky, dodavateli)
- Zkušenosti se zpracováním a prosazováním standardních operačních postupů (NCR/SOP)
- Analytické a koordinační schopnosti
- Samostatnost, smysl pro detail
- Komunikační dovednosti, orientace na zákazníka, problem solving
- Schopnost převzít zodpovědnost
- Kladný vztah k administrativě

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek