Vložit inzerát

VEDOUCÍ VÝROBNÍCH LINEK| PROSTĚJOV

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš vzdělání v oblasti strojírenství a zkušenosti s vedením týmu? Znáš dobře výrobní prostředí? Domluvíš se anglicky? Tak to mám pro tebe skvělou nabídku!

Náplň práce:
- vedení týmu
- rozvoj výrobních a technologických kapacit
- optimalizace procesů ve výrobě
- zodpovědnost za plnění výrobního plánu
- spolupráce na tvorbě plánů údržby výrobních strojů
- řešení reklamací a realizace nápravných opatření
- spolupráce na tvorbě předpisů v oblasti technologie
- jednání s dodavateli strojů a vybavení
- spolupráce napříč firmou
- dohled nad dodržováním BOZP

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (oblast strojírenství výhodou)
- znalost výrobního prostředí
- alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
- zkušenost s vedením lidí
- anglický jazyk na úrovni B1

Místo pracoviště

Prostějov

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek