Vložit inzerát

Technolog svařování

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenost z výrobní společnosti v oblasti technologie svařování?

Pokud hledáš nové uplatnění, tak pošli životopis.

Na pozici SVAŘOVACÍHO TECHNOLOGA bude tvým úkolem:
- Podílet se na tvorbě a schvalování výkresové dokumentace pro svařované díly
- Zajišťující správnost a přesnost technických detailů
- Vypracovávat technologické návody a instrukce pro různé svařovací operace
- Navrhovat a zkoumat nové svařovací technologie a postupy vhodné pro konkrétní typy výrobků
- Pravidelně kontrolovat a dohlížet na správné provádění navržených svařovacích postupů
- Poskytovat technickou pomoc a zajišťovat optimální průběh výrobních procesů

Požadavky

- min. SŠ strojní vzdělání
- znalost technologie svařování
- praxe ve strojírenské společnosti
- angličtina pro písemnou formu

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek