Vložit inzerát

TECHNOLOG S PRAXÍ | AŽ 60 000

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného technologa do výrobní společnosti působící ve strojírenské výrobě, který se připojí k našemu týmu inženýrů a techniků.

Náplň práce na pozici:

Plánování a organizace výrobních procesů pro dosažení optimální efektivity a kvality výrobků
Navrhování a implementace vylepšení v procesech výroby s cílem zvýšit produktivitu a snížit náklady
Spolupráce s týmem inženýrů při vývoji nových výrobních postupů a technologií
Monitorování a kontrola výrobních operací s důrazem na dodržování normativů a standardů
Řešení technických problémů a optimalizace procesů v rámci výroby
Školení pracovníků na pracovištích v oblasti nových technik a postupů

Požadavky

SŠ/VŠ technickéh osměru - ideálně elektro
Zkušenost na obdobné pozici - technolog, lean manager
Aktivní uživatel PC - MS Office
Základy AutoCad výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek