Vložit inzerát

KONSTRUKTÉR/KA | AŽ 50.000 KČ

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Ovládáš konstrukční programy? Konstrukcí žiješ, je to zároveň Tvůj koníček? Už Tě unavuje práce ve velkém korporátu? Hledáš změnu?

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici KONSTRUKTÉRA!

Co u nás budeš dělat?
- Připravovat výkresovou dokumentaci podle požadavků našich zákazníků
- Zpracovávat návrhy lisovacích strojů
- Pracovat v programu Inventor (pokud v tomto programu neumíš, tak Tě proškolíme)
- Sem tam se dostaneš i k překreslování budov a plánů (výhoda znalosti autocadu)
- Úzce spolupracovat s nástrojárnou a dalšími odděleními

Požadavky

- SŠ nebo VŠ (strojního zaměření VÝHODOU)
- Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1
- Znalost kreslících softwarů (Inventor VÝHODOU)
- MS Office
- Samostatnost, proaktivnost a průbojnost

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek