Vložit inzerát

Vyvažovací technik/Zámečník | centrum Brna | 38-45 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- Vyvažování součástek:
Nízkootáčkové vyvažování dílců nebo hotových rotorů, především ručním broušením materiálu.
Vysokootáčkové vyvažování rotorů parních turbín a generátorů pomocí přidávání materiálu.
- Příprava vyvažovacího zařízení:
Montáž ložisek do vyvažovacích stojanů a instalace měřících přístrojů.
- Ruční práce:
Provádění drobných zámečnických prací, jako je pilování, vrtání, řezání závitů a broušení.
- Údržba:
Odmašťování, čištění a ochrana dílců a rotorů.
Zajištění funkčnosti specifických zařízení pracoviště, včetně záložních zdrojů a čerpadel.
- Dokumentace:
Zaznamenávání výsledků vyvažování a příprava odpovídající dokumentace.
- Kontrola a expedice:
Provádění kontroly kvality a expedice vyvážených rotorů.

Lokalita: Brno Židenice (5 min. od hlavního nádraží)

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Požadavky

- Máte SOU/SŠ vzdělání technického směru
- Umíte pracovat se základním strojírenským nářadím a nástroji
- Máte základní znalosti ze strojírenství, hydrauliky,a práce s PC

Nástup: možný ihned nebo po dohodě
Lokalita: Brno Židenice (5 min. od centra)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 38000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek