Vložit inzerát

PLC PROGRAMÁTOR | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme PLC programátora v oblasti automatizace.

Máte vzdělání v elektro oboru? Láká vás pracovat v oblasti elektra a energetiky a podílet se na zajímavých projektech? Dorozumíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Vaše úkolem na pozici PLC Programátora bude:

- uvádět do provozu řídicí systémy v energetice
- oživovat řídicí systémy, upravovat grafické prostředí řídicích panelů
- pracovat s technickou dokumentací
- komunikovat se zákazníky
- účastnit se pracovních cest do zahraničí

Požadavky

- Minimálně SŠ v oboru elektro
- Zkušenosti v oblasti automatizace a programování PLC jsou výhodou
- Schopnost komunikovat anglicky na komunikativní úrovni kvůli spolupráci se zahraničními zákazníky
- Schopnost práce samostatně a zároveň chuť pracovat v mezinárodním týmu

Absolventy rádi zaučíme.

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek