Vložit inzerát

Pomocník balení

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Karlovy Vary (Karlovarský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Hledáme nového člena do našeho týmu na pozici "Pomocník balení a kontrola kvality" v prosperujícím podniku ve městě Aš! Pokud máte smysl pro detail a zájem o práci v oblasti kvality a balení, přidejte se k nám a staňte se klíčovou součástí našeho úspěchu.

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v dynamickém odvětví ve městě Aš

  • Konkurenční mzdu a motivující finanční bonusy

  • Příjemné pracovní prostředí s moderním zařízením

  • Práci ve směnném provozu

  • Profesní rozvoj a školení v oblasti kontroly kvality a balení

  • Týmovou spolupráci v přátelském kolektivu

Hlavní úkoly:

  • Balení produktů podle stanovených specifikací a standardů

  • Kontrola kvality výrobků před a po balení

  • Dodržování bezpečnostních a hygienických pravidel

  • Zaznamenávání údajů o kontrole kvality a balení

  • Spolupráce s týmem pro zajištění hladkého průběhu výrobních procesů

Požadujeme:

  • Pečlivost a pozornost k detailu

  • Schopnost rychle se učit nové postupy

  • Dobrou fyzickou kondici pro manipulaci s produkty

  • Základní počítačové dovednosti

  • Týmového ducha a pozitivní pracovní postoj

Pokud vás tato příležitost zaujala a cítíte, že byste byli vhodným kandidátem, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na vaši odpověď a možnost přivítat vás v našem týmu ve městě Aš!

Kontaktujte nás emailem na karlovyvary@arwa.cz nebo volejte na 352 601 788

Připojte se k nám a začněte svou profesní cestu v oblasti balení a kontroly kvality ve městě Aš!

Vaše budoucí kariéra začíná právě zde.

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží