Vložit inzerát

VEDOUCÍ DODAVATELSKÉ KVALITY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

*Management vstupního kontrolního oddělení, optimalizace/aktualizace kontrolního plánu
*Vedení eskalačních řízení s dodavateli
*Příprava a provádění zákaznikých, certifikačních a interních auditů, následné zajištění nápravných opatření
*Správa dodavatelských reklamací (defekty, 8D reporty, náklady apod.)
*Spolupráce na zlepšení kvality subdodávek (statistické hodnocení, jednání s dodavateli atd)

Požadavky

*VŠ/SŠ technického směru (elektro/mechatronika výhodou)
*Zkušenosti na obdobné pozici
*Povědomí o IATF 16949:2016, 8D, SPC, NTFV, VDA19
*Počítačové dovednosti (windows, MS Office)
*Silná osobnost, prezetativní vystupování
*AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
*ŘP skupiny B
*Flexibilita, odolnost vůči stresu, týmového ducha, empatie

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek