Vložit inzerát

HLAVNÍ ÚČETNÍ | OKR. JIHLAVA

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Máš vystudovaný ekonomický, nebo účetní obor a praxi na pozici hlavní účetní?
Baví tě účtovat a k tomu zvládáš angličtinu?
Tak čti dál!

Hledáme totiž kandidáty na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ .

Co bude náplní tvojí práce?
- zajistit veškerou účetní a daňovou agendu
- připravovat a kontrolovat účetní závěrky včetně přípravy podkladů pro audit
- spolupracovat na přípravě daňových přiznání (DPPO, DPH)
- připravovat a aktualizovat úpravy metodiky účtování (účetní směrnice)
- komunikovat s auditory, daňovými poradci, finanční správou, pojisťovnami
- řešit problematické účetní operace
- zajistit měsiční a čtvrtletní reporting vrcholnému managementu a mateřské společnosti

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického směru (popř. SŠ s min. 5 letou praxí na podobné pozici)
- znalost anglického jazyka min. na úrovni dobré B1
- dobré komunikační schopnosti
- předchozí zkušenost s vedením účetního oddělení a zajištění kompletní účetní a daňové agendy
- znalost podvojného účetnictví a znalost daňových zákonů
- uživatelskou znalost MS Office
- znalost mzdového účetnictví

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek