Vložit inzerát

KONZULTANT ZNAČKY | SLUŽEBNÍ VŮZ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás bytový design? Chtěli byste reprezentovat kvalitní produkty? Jste komunikativní, máte cit pro detail a baví Vás péče o zákazníky?

Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí společnosti v oblasti výroby kvalitních produktů pro celý svět.

Co Vás na pozici čeká?

- Péče o dlouhodbobé zákazníky (architekti, kuchyňská a bytová studia, kameníci, developeři..)
- Zajišťování servisu zákazníkům
- Propagace produktu a značky (nikoliv obchod)
- Zajištění dostatečného množství propagačních materiálů a vzorků na prodejních místech
- Pravidelný reporting (monitoring konkurence, zpětná vazba od zákazníků)
- Vyhledávání nových zákazníků a navazování spolupráce
- Převážně práce v terénu (Západní polovina ČR až po Hradec Králové)

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Komunikativní, energický a samostatný přístup
- Znalost MS Office na uživatelské úrovni
- ŘP skupiny B - ochota cestovat
- AJ na úrovni A2/B1 velkou výhodou, ale není podmínkou
- Zkušenosti s obchodem velkou výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 34000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek