Vložit inzerát

Finanční Controlling s AJ - Těsná blízkost Plzně

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás čísla, analýzy a v oblasti finančního controllingu se cítíte jako ryba ve vodě?
Ovládáte anglický jazyk?
Chcete být součástí přátelského týmu v nově budované společnosti ?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici Senior Financial Controller.

Vaší hlavní náplní práce bude:

* Zodpovědnost za konsolidaci, reporting, účetnictví
* Budgeting, forecasting, zjišťování odchylek
* Pravidelné analýzy, reporting
* Participace na měsíční závěrce
* Komunikace s centrálou v Německu
* Business controlling
* Podpora finančního manažera, spolupráce s managementem

Nástup: ihned

Požadavky

* Vzdělání ekonomického směru
* Pokročilá znalost anglického jazyka pro komunikaci na denní bázi
* Velmi dobrá znalost MS Excel, zkušenost se sysémem SAP výhodou
* Dobrá znalost účetnictví ( IFRS)
* Analytické myšlení, schopnost pracovat samostatně

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek