Vložit inzerát

METROLOG

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Sníte o práci v čistém prostředí bez prachu a nadměrného hluku? Lákavá nabídka pro ty, kdo disponují zkušenostmi na poli kalibrace, je tady!

Chcete-li mít představu o pozici metrolog, čtěte:

- instalace, kalibrace měřidel a zkušebních strojů
- vedení dokumentace
- komunikace s externími laboratořemi
- technická podpora
- vytváření, aktualizace, dodržování kalibračního plánu
- externí kalibrace měřících a výrobních zařízení
- nákup nových měřidel

Požadavky

Pozice metrologa, kterou obsazujeme, vyžaduje následující schopnosti, znalosti a praxi:

- praxe v metrologii z výrobní společnost
- zkušenosti s kalibrací, nastavováním i používáním měřidel
- angličtina na středně pokročilé úrovni
- orientace v normách ISO, IATF
- uživatelská znalost MS Office
- systematické a analytické myšlení
- schopnost pracovat samostatně a pečlivě

Eso v rukávu Vám poskytne:
- strojírenské zaměření studií
- orientace v normách VDA
- kurz „Manažer metrologie“

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost ve společnosti, kde zaměstnanec není jen číslo!

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek