Vložit inzerát

Obchodní manažer pro Evropu - až 130 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste rozený obchodník a láká Vás dále rozvíjet své obchodní dovednosti pro solidní společnost se stabilním zázemím?

Dokážete najít nové obchodní příležitosti a navázat a udržet vztahy s klíčovými zákazníky?

Právě hledáme Obchodního manažera pro evropský trh, konrétně pro střední a východní Evropu.

Pracovní náplň:
péče o svěřené portfolio zákazníků a rozvoj spolupráce
vyhledávání nových obchodních příležitostí
vedení obchodních jednání
příprava podkladů, nabídek a prezentací
spolupráce s technickou podporou
služební cesty - v rámci ČR a Evropy
aktivní prozákaznický přístup

Požadavky

- Vysokoškolské vzdělání technického oboru
- Prokazatelná praxe v oblasti obchodu minimálně 5 let
- Středně pokročilá znalost anglického a německého jazyka
- Práce v MS Office
- Ochota cestovat (jedná se o krátkodobé výjezdy přibližně na 2 dny)
- Silné prodejní dovednosti
- Prezentační a komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 70000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek