Vložit inzerát

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA JUNIOR | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme talentovaného PRODUKTOVÉHO SPECIALISTU JUNIORA do Českých Budějovic.
Máte vášeň pro inovace a nové technologie a dorozumíte se anglicky? Jste čerstvým absolventem a hledáte příležitost rozvíjet svou kariéru v oblasti produktového vývoje?
Pak pro vás máme skvělou příležitost, kde se po zaučení můžete poměrně rychle dostat na pozici produktového developera.

Co bude náplní vaší práce?
- Účast na vývoji a uvedení nových produktů na trh
- Organizace dat a vytváření excelových tabulek pro produkty a procesy
- Výroba návodů k produktům
- Komunikace s dodavateli v angličtině
- Příprava materiálů pro výběrová řízení
- Úzká spolupráce s odděleními, jako jsou marketing a merchandising
- Monitorování aktuálních legislativních požadavků

Pokud tě výše zmíněné informace zaujaly a cítíš, že odpovídají tvým profesním zájmům, zašli nám svůj životopis!

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Angličtina na úrovni B1/B2 (více psaná forma)
- Orientace v technologickém prostředí
- Samostatnost, pečlivost

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek