Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER V LOGISTICE | HYBRID WORKING

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Stabilní společnost s mezinárodním zázemím obsazuje pozici v logisticke s přesahem do IT. Máte zkušenosti s implementací SAPU nebo jste se alespoň na implementaci podíleli? Domluvíte se výborně anglicky? Chtěli byste pracovat většinu času z domova?

Jako Projektový manažer v logistice budete mít na starosti:

- Správa mezinárodních/národních projektů s komplexním IT zaměřením
- Implementaci SAP logistických modulů warehouse managementu a material managementu
- optimalizaci procesů
- definici mezinárodních logistických standardů

Požadavky

- AJ na úrovni B2 / C1
- Zkušenosti v logistice s implementací SAP (či podílení se na implementaci) podmínkou
- Projektové zkušenosti s optimalizací logistických procesů v SAP (SAP (E-) WM a MM)
- Velmi dobrá znalost MS Office

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek