Vložit inzerát

SUPPLY CHAIN MANAGER |DODAVATELSKÁ KVALITA

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného profesionála, který povede strategické plánování a optimalizaci dodavatelského řetězce a dosáhne vynikajícího partnerství s našimi dodavateli. V případě, že máte zkušenosti v oblasti dodavatelského řetězce a jste připraveni převzít vedení, prosím zašlete svůj životopis!

Co Vás na pozici SUPLLY CHAIN MANAGER | KVALITA čeká:

- Plánování strategie a optimalizace dodavatelského řetězce pro nové projekty.
- Řízení komunikace a vyjednávání s dodavateli.
- Zabezpečení dostupnosti surovin a včasného dodávání.
- Posuzování a výběr nových dodavatelských partnerů.
- Sledování výkonu dodavatelského řetězce a provádění vylepšení.

Požadavky

- AJ naúrovni B1+
- Praxe v oblasti Supply Chain Managementu - kvalita dodavatelů
- Zkušenost s vyjednáváním a budováním dlouhodobých vztahů s dodavateli
- Analytické a strategické myšlení, komunikativnost a týmový duch
- Znalost pracovních postupů v oblasti zásobování

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek