Vložit inzerát

TEAM LEADER STRATEGICKÉHO NÁKUPU

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Automotive prostředí Vám není cizí? Vyjednávání převážně v AJ je váš denní chléb? Máte vůdčí schopnosti a dokážete rozvíjet svůj tým? Pak hledáme právě Vás!

Jako Vedoucí nákupu budete:
- Vést tým strategického nákupu a podporovat jeho rozvoj.
- Zajišťovat komunikaci s dodavateli a budovat s nimi silné vztahy.
- Spolupracovat s ostatními odděleními ve firmě a zajišťovat hladký průběh nákupních procesů.
- Garantovat plnění klíčových ukazatelů a sledovat úspěch týmu.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání a zkušenosti se strategickým nákupem.
- Vůdčí schopnosti spojené s rozvíjením svých zaměstnanců
- Nutná komunikativní znalost anglického jazyka - jednání s mezinárodními partnery.
- Samostatnost, schopnost analýzy a technické myšlení, zodpovědnost a pečlivost.

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek