Vložit inzerát

SEŘIZOVAČ | PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Absolventi technických oborů zbystřete! Hledá se seřizovač! Máte chuť se učit a chcete nasbírat zkušenosti pro svůj další kariérní rozvoj? Nebo jste matador a chcete ukázat jak funguje ostřílený seřizovač? Přidejte se k nám!

Chcete vědět, jak bude vypadat pracovní den seřizovače? Následovně:

* přestavby a základní údržba strojního zařízení
* kontrola parametrů strojů
* vedení výrobní dokumentace
* nastavení strojů s cílem kvalitního produktu
* dodržování postupů a technických specifikací

Požadavky

Protože je pozice otevřena i pro absolventy, naše nároky se nerovnají nárokům raketového inženýra :) Rádi bychom u vás viděli:

* SOU vzdělání technického zaměření
* vůli se učit a chodit do zaměstnání
* orientace v práci s PC (doplnit tabulku, dopsat text..)
* pečlivost i samostatnost
* psychickou odolnost, protože občas se věcí umí nakupit
* manuální zručnost, bez které to opravdu nepůjde ?

Rozhodně je třeba mít ochotu pracovat ve 3 směnném provozu ve kterém jede naše výrobní část.

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek