Vložit inzerát

Produktový Manager (výroba/montáže)

People Place & Partners a.s.
Hlavní město Praha
Plný úvazek

Náplň práce

O SPOLEČNOSTI

V naší organizaci dělá každý z našich zaměstnanců to, co ho baví, a zároveň má podíl na úspěchu celé společnosti. Velký důraz klademe na týmovou práci a jsme předurčeni uspět, protože jsme schopni hbitě reagovat a čelit tak jakékoli výzvě. Zapojujeme všechny členy týmu do rozhodovacích procesů a dáváme jim příležitost se profesionálně rozvíjet.
Milujeme to, co děláme, a je to vidět na našich výrobcích, pevných vztazích se zákazníky a příjemném pracovním prostředí, které sdílíme.
Portfolio našich klientů zahrnuje mezinárodní korporace, které jsou jedničky na trhu v oblasti módy a značkového zboží. Tvoříme nedílnou součást jejich úspěchu tím, že poskytujeme unikátní design jejich maloobchodním jednotkám.
Naše služby překonávají očekávání. Přidejte se k nám i Vy a zažijte to na vlastní kůži!

O POZICI

Produktový manager je osoba zodpovědná za řízení, dohled a koordinaci designové produkce dle specifických požadavků klienta.
Vzhledem ke komplexnosti pozice, jsou požadovány dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost vyjednávat a plánovat a umět pracovat v týmu i samostatně.
Jakožto produktový manager, budete úzce spolupracovat s ostatními týmy a kolegy, jako jsou návrháři, inženýři CAD, výrobní manažeři, oddělení logistiky, montážní týmy a finanční oddělení. Produktový manager je součástí projektového týmu, který dohlíží na jednotlivé etapy montáže a balení výrobků v přesném časovém horizontu.

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ

- Řízení dodavatelů – udržování a zlepšování vztahů s dodavateli
- Interní a externí komunikace
- Koordinace výroby – stanovení, sledování a plánování výroby, dohled na dodržení dodací lhůty
- Dokumentace projektu – aby veškerá příslušná dokumentace odpovídala kvalitě, včetně materiálu, účtů a celkových fází výkresu
- Kontrola kvality – plánování kvality, relevantní inspekce u dodavatele
- Vyřizování reklamací – řízení všech případných nároků spojených s chybějícími nebo poškozenými produkty