Vložit inzerát

Asistent-ka/ Administrativní pracovník Back Office

Natland management, s.r.o.
Hlavní město Praha
Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme nejen strážce kalendáře pro majitele společnosti!

Koho hledáme?

Kolegu nebo kolegyni, který je dostatečně flexibilní a hledá dynamické pracovní prostředí. Náplní práce bude řízení a plánování kalendáře, participace na interních projektech, příprava podkladů pro schůzky a pracovní cesty. Nutností je znalost excelu a výhodou angličtina na středně pokročilé úrovní nebo znalost obchodní korespondence. Zkušenosti z obdobné pozice jsou velkou výhodou.

Hledáme hlavně člověka, který chce dělat smysluplné věci, vidět výsledek a hledat možnosti, zda " to jde i lépe". Musí být organizačně schopný, strukturovaný a vědět, že bez základních pravidel to nelze.. Potřebná je i dávka kreativity a empatie na to, aby člověk uměl hledat tu nejlepší cestu a získat si podporu kolegů či obchodních partnerů.

Nabízíme práci v nových prostorách v Karlíně, příjemný tým kolegů, zajímavou práci s možností dalšího profesního rozvoje, sick days a mnoho dalšího.