Vložit inzerát

Manažer obchodního týmu

GFS Group
Hlavní město Praha
Práce na ŽL

Náplň práce

Hledáme kolegy do našeho týmu v Praze!

Zajímá tě svět financí a investic? Chtěl bys tvořit vlastní tým a stát se manažerem? Jsi komunikativní s obchodním duchem? Je s tebou sranda, a chtěl bys pracovat v mladém kolektivu? A především, chceš něčeho dosáhnout a posouvat se pořád dál?

Jsou-li tvé odpovědi pozitivní, můžeš být právě ty našim vhodným kandidátem.

Jsme přední česká firma zabývající se světem financí, respektive investice všeho druhu, úvěry, hypotékami, pojištěním, realitním trhem, podnikatelským a firemním pojištěním a bonitní klientelou. Klientům poskytujeme kvalitní služby a lidský přístup, společně s dlouhodobou podporou, právní ochranou a komplexním portfoliem služeb.

Spolupracujeme s 25 pojišťovnami, 10 bankami a 6 investičními společnostmi.

Máme vše správě přes 98 tisíc spojených klientů, ve správě miliardy Kč v investicích a přes miliardu poskytnutých prostředků z hypotečních úvěrů.

A právě teď hledáme ambiciózního kolegu na pozici manažera obchodního týmu.

Co tě čeká?

V průběhu roku se nejprve v prvních třech měsících staneš finančním specialistou, schopným schůzek s klienty, tvorbou finančních plánů a jejich prezentací. Následně od tebe budeme očekávat učení se manažerských dovedností, stavění vlastního týmu a předávání znalostí dále. A po roce již přesun na plnohodnotnou manažerskou pozici v naší/tvé firmě.

Co nabízíme?

Kanceláře v centru Prahy s chill zónou, PlayStationem a asistentkou
Možnost rychlého kariérního postupu, závislého jen na tvých dovednostech a snaze
Provedeme tě systémem vzdělávání, s možností rozvíjet se poté dál dle svých preferencí
Školení partnerů, manažerskou akademii, speciální akce
Nadstandardní odměnové finanční ohodnocení (30 000,- v prvních měsících, 50 000,- během půlroku, 100 000,- po nástupu na manažerskou pozici) s možností pasivního příjmu
Flexibilní pracovní dobu dle tvých možností, respektujeme školu, sport či dovolené
Komplexní a unikátní interní IT systém, řešící za tebe nudnou administrativu a papíry
Firemní dovolené (Dominikánská republika, Zrce, Omán, Mexiko) a spoustu akcí po Česku
Podporu při získání licencí ČNB
Mladý přátelský kolektiv
Další benefity, firemní tarify a slevy..
Možnost se nejprve seznámit s firmou a až poté uzavřít smlouvu, ve které je navíc možný okamžitý odchod bez penálů, kdy se zde ničemu nezavazuješ

Co požadujeme?

Dokončené SŠ vzdělání s maturitou
Komunikativnost, reprezentativní vystupování
Cílevědomost a snahu něčeho dosáhnout a neustále se posunovat
Analytické myšlení, schopnost dodržovat termíny, otevřenost novým věcem
Týmového ducha, odvážnost a schopnost být lídrem
Časovou flexibilitu
Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
Motivaci vést dlouhodobě funkční a prosperující byznys

Co bude tvá náplň práce?

Schůzky s klienty, tvorba finančních plánů, jejich prezentace
Servis klientů a jejich dlouhodobá podpora
Management týmu poradců, předávání zkušeností
Lehká administrativa
Akvizice nových klientů
Podílení se na tvorbě systémových prvků a rozhodování o směřování firmy
Vymýšlení týmových akcí a teambuildingů

Zaujala-li tě tato nabídka a zajímalo by tě více informací a jak to u nás vypadá, neváhej se ozvat. Vše tě naučíme a pomůžeme ti :)