Vložit inzerát

Junior System Engineer - Praha 3 - vhodné pro absolventy - 38-42tis/měs

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 38000

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior System Engineer. Pozice je vhodná zejména pro absolventy!

Pokud úspěšně projdete výběrovým řízením, můžete se zúčastnit školení v zahraničí.

Náplň práce:

- získávat, udržovat a aktivně sdílet znalosti s inženýrským týmem

- řízení menších projektů

- kontrola kvality inženýrských procesů

- dohled nad dodržováním příslušných standardů

- kontrola rozpočtu, harmonogramu jednotlivých procesů

- poskytování informací o změnách senior inženýrům

Požadujeme

- VŠ vzdělání v jedno z oborů: Elektro, chemie, telekomunikace atd.

- dobrá znalost práce s PC (MS Office, net)

- pokročilá znalost Aj

- týmový hráč, ochota učit se a rozvíjet se

- možnost nastoupit do konce června 2022

Nabízíme

- mzda 38-43tis hrubého měsíčně

- možnost profesního růstu

- zázemí lukrativní nadnárodní společnosti