Vložit inzerát

Konzultant digitalizace - 180 Kč/h - možnost home office

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 180

Náplň práce

Pro našeho klienta, známou společnost zabývající se digitalizací dokumentů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Konzultant digitalizace

Náplň práce:

  • Příprava podkladů pro nabídky nebo jejich zpracování

  • Spolupráce při vytváření firemní a produktové strategie

  • Podpora při vyhledávání obchodních příležitostí

  • Předprodejní a prodejní podpora zákazníků

  • Příprava prezentací

  • Poskytování konzultací při řešení SW a HW problematiky spojené s implementací a provozem systémů knižní a dokumentové digitalizace u zákazníků

  • Zpracování nabídek v oblasti knižních a velkokapacitních dokumentových skenerů včetně odpovídajícího skenovacího SW

Požadavky:

  • Všeobecný přehled v oblasti IT

  • Základní znalost problematiky digitalizace dokumentů včetně automatizace návazných procesů

  • Schopnost práce v týmu

  • Prezentační schopnosti

  • Velmi dobré komunikační schopnosti

  • Pečlivost, zodpovědnost

  • Komunikační znalost AJ

  • Možnost pracovat 20 - 30h týdně

Nabízíme:

  • mzda 180 Kč/h

  • možný částečný home offíce

  • ​po zapracování možný přestup na PP

  • týdenní vyplácení záloh