Vložit inzerát

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA v 4*hotelu u O2 areny – 25 dní dovolené, 13.plat

STAGES HOTEL PRAGUE, Bestsport a.s.
Hlavní město Praha
Plný úvazek

Náplň práce

Lidé bydlí v hotelech, aby z nich vyráželi objevovat zážitky. STAGES HOTEL Prague je nový zážitek sám o sobě. Hotel je inspirován hudbou a velkými show– recepce je stylizovaná do podoby pódia, pokoje mají místo klasických lamp reflektory a objevíte zde mnoho dalších originálních hudebních prvků… Vlastníkem a provozovatelem je společnost Bestsport, a.s., která provozuje i O2 arenu a O2 universum. Díky tomu máme unikátní možnosti pro pořádání těch nejlepších akcí v Praze.
Chcete se stát součástí tohoto jedinečného konceptu?
Víte, co můžete nabídnout, jaké máte zkušenosti a že jste ve svém oboru rozhodně ještě nedosáhli svých limitů?
Chcete mít jasné pracovní podmínky, férového zaměstnavatele a být za svoji práci dobře oceněni?
Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a pár slov o Vás, kde shrnete svoje zkušenosti a projekty, na kterých jste se podíleli.
Děkujeme a těšíme se na nové kolegy, kteří nám pomohou roztančit prostory originálního a stylového STAGES HOTEL Prague.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Podle nastavených standardů budete pečovat o naše hosty – konverzovat, prezentovat naši nabídku plnou moderních gastrozážitků, obsluhovat hosty v rámci snídaní, obědů a večerního provozu ala carte, vyúčtovávat objednávky apod.
• Průběžně se budete vzdělávat v oblasti vína a alkoholu. S partou přátelských kolegů budete degustovat nová menu naší kuchyně a podílet se na nových inovativních nápadech.
• Budete součástí týmu originálního BACKSTAGE RESTAURANTU s přístupem do klidného vnitřního atria plného zeleně i venkovní terasy (piazzetty). Součástí restaurace je i elegantní otevřená kuchyně.
• Společně s Vámi vybudujeme hravou, pulzující a sebevědomou restauraci ideální pro pracovní obědy či večeři s přáteli.