Vložit inzerát

Application Specialist pro vývoj mzdové aplikace

Grafton Recruitment s.r.o.
Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
Plný úvazek Od 40000 CZK do 50000 CZK

Náplň práce

Do firmy,ketrá vyvíjí SW aplikace hledám vhodného uchzeče s výbornou angličtinou a zkušenostmi s podporou a školením aplikace.

Pokud nemáš zkušenosti z účetnictví a mezd NEVADÍ, vše Tě naučíme. Důležité je, aby jsi chtěl/a pomáhat ostatním uživatelům, protože až se naučíš pracovat s naší aplikací, budeš hlavní osoba, na kterou se budou všichni obracet o radu.
Důležitou součástí této práce je také školení aplikace v českém i anglickém jazyce a tvorba manuálů.

Aplikace je zaměřená na outsourcing mezd (výměna mzdových dat, zprac. mzdové agendy, nahrávaní dokumentů, správa přístupů – vytváření profilů uživatelů ad.).

Budeš tzv. KEY USER a budeš:
- poskytovat podporu uživatelům aplikace na všech pobočkách (i zahraničních)
- školit uživatele na stávající i nové funkcionality
- dávat podněty pro tvorbu dalších funkcionalit

Budeš řešit hlavně podporu naši aplikace (operační systémy a podobné řešit nebudeš, na to máme HelpDesk :-)).

Pokud se nebojíš mluvit (i v anglickém jazyce), umíš pracovat s MS Office (Excel na dobré úrovni) a bavilo by Tě pomáhat uživatelům pracovat lépe s jejich aplikací, pak neváhej a pošli svůj životopis.