Vložit inzerát

Asistent/ka product managera - 130Kč/h - Jažlovice - 20h/týden

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 130

Náplň práce

Pro nadnárodní řetězec velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka produktového manažera.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci minimálně do září 2021!!!

Náplň práce:

- listování nových artiklů

- administrativa spojená s tvorbou letáků

- zadávání nákupních cen od dodavatelů

- tvorba objednávek

Požadavky:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- praxi v administrativě podmínkou

- Aj na komunikativní úrovni

- pokročilá znalost MS Office (hlavně Excel, Word)

- možnost dlouhodobé spolupráce, docházet 20h týdně (3dny práce v kanceláři 5-6h/den a 2dny 2h homeoffice)

- pečlivost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

- mzda 130Kč/h hrubého

- práci vhodnou při studiu nebo pro maminky na mateřské

- jistou brigádu cca na rok s možností prodloužení