Vložit inzerát

Pokladní v SUPER/HYPERMARKETU 146,-Kč/hod - Praha

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 146,00 - 151,00

Náplň práce

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme pracovníky na pozici - pokladní super/hypermarketu.

Můžete chodit alespoň 3x týdně? Vše záleží na Vaši chuti a časových možnostech.

V rámci práce budete:

  • komunikace se zákazníky

  • odpovídat za půjčenou pokladnu

  • pečovat o čistotu svěřeného úseku pokladen

  • markovat zboží

  • doplňování zboží v době, kdy nejsou zákazníci na pokladně

NABÍZÍME

  • dlouhodobější spolupráce

  • ohodnocení: 146,-Kč/h. + bonus 5 Kč/h. až do odvolání

  • odborné proškolení

  • pracoviště: Praha

  • směny jsou pravidelně plánovány dle domluvy v naší kanceláři

POŽADAVKY

  • plnoletost podmínkou!

  • ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ PRO PRÁCI V POTRAVINÁŘSTVÍ (vystavuje obvykle na počkání váš lékař)

  • zkušenosti s prací pokladní výhodou...

  • zodpovědnost a spolehlivost

  • časová flexibilita (ranní, celodenní, odpolední směny)

  • odolnost vůči stresu

  • pečlivost a samostatnost