Vložit inzerát

System Electrical Engineer

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- Návrh a vývoj elektrických systémů, se zaměřením na napájení (UPS)
- Vytváření návrhů elektrických systémů s důrazem na efektivní a spolehlivé napájení
- Spolupráce na procesu vývoje nových produktů a systémů na míru zákazníků
- Příprava systémových kusovníků a systémové dokumentace pro elektrické systémy
- Spolupráce na tvorbě instalačních manuálů a technických pokynů pro správnou implementaci elektrických systémů
- Spoluúčast při validacích elektrických systémů, se zaměřením na jejich energetický výkon
- Optimalizace produktů
- Práce s kusovníkem, dokumentací
- Reporting

Práce v menším týmu lidí pro mezinárodní společnost.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Anglický jazyk na úrovni B2
- Praxe v eletrotechnice, energetice
- Znalost 3D programů
- Vyhláška č.50
- předchozí práce s technickou dokumentací, kusovníkem

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 55000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek