Vložit inzerát

SPECIALISTA BOZP A PO

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenost jako BOZP Specialista ve výrobní firmě? Domluvíš se v angličtině? Pokud jsi si odpověděl/a ano, tak je tato pracovní nabídka přímo pro Tebe.

Co jako specialista BOZP a PO budeš mít na starosti?
- Zajišťovat a kontrolovat dodržování pravidel BOZP, ŽP, požární ochrany a právních požadavků a podnikových norem
- Poskytovat podle potřeby znalosti a dovednosti v oblasti BOZP vedoucím pracovníkům
- Zajišťovat údržbu budovy v závodu Brno z pohledu dokumentace, revizí atd.
- Analyzovat rizika v oblasti BOZP, ŽP, odpadového hospodářství v závodě
- přinášet řešení ke zlepšení pracovních podmínek a dodržování zákonných požadavků
- Organizovat a vést školení
- Organizovat a řídit audity BOZP a ŽP

Požadavky

- praxe na obdobné pozici v oblastech BOZP, ŽP min. 2 roky.
- znalost norem ISO 45001, ISO 14001 a dalších právních požadavků v oblasti BOZP a ŽP
- znalost českých právních požadavků v oblasti BOZP a ŽP
- řidičský průkaz typu B

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 75000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek